Polska dla każdego

Jako że ostatnimi laty stałem się kosmopolitą to leżę. Leżę w domu podjarany wyjazdem na Cape Verde już za tydzień. Oglądam Kasię Dowbor jak remontuje ludziom domy i myślę,jak naiwnym trzeba być żyjąc w Polsce,żeby ktoś zrobił coś dla Ciebie za free.

Firma tam obecna ma dochód z mega długiej reklamy na którą z pewnością w normalnych warunkach nie mogłaby sobie pozwolić, ekipa remontowa pokazuje Wieśkom z VW T4 ,że da się odwalić remont w 4 dni a Urząd Skarbowy zaciera łapki do krwi, bo „życzliwi” sąsiedzi zawsze dostarczą odpowiednich informacji.

Kto na tym korzysta? Chyba tylko Polsat bo rośnie liczba odbiorców TV, posiadaczy foników plusa itp. O kartach z plusa opowiem za jakiś czas. Jak przemyślę,czy czasem nie tworzę sobie jakiś teorii spiskowych. A na razie leżę,leżę w kraju w którym powoli przestaje się opłacać bycie przedsiębiorczym bo więcej zarobi się na etacie.

Firma w USA? Jak najlepiej założyć?

Jako przedsiębiorca od lat , jestem zdania że każdy powinien sam zbierać na swoją emeryturę . To co oferuje nam Państwo Polskie jest zdecydowanie mierne.

Pracujesz w internecie, jesteś agentem artystycznym,turystycznym itp. Wykonujesz sam pracę dla siebie i nie zatrudniasz nikogo? Najlepsza firma będzie w stanie Wyoming w USA . Nie musisz jechać, mieć wizy , podejdź uczciwie a będzie Ci się z tego dobrze żyło i wbrew bijącym na alarm księgowym WCALE NIE BĘDZIESZ CIĄGANY PO SĄDACH I URZĘDACH ( mam od 2016 roku z powodzeniem)

Bliższe informacje tutaj – na stronie mojego agenta rejestrowego.


Kancelaria Wyoming