kto ty jesteś?

Nazywam się Wojciech Czajka. Jestem facetem obecnie w średnim wieku. Param się zawodem klauna. Jeden z najstarszych zawodów świata , podobnie jak kurtyzana. Straciłem cel w życiu i podróżując będę starał się go odnaleźć.

W Rybniku – moim rodzinnym mieście prowadzę pracownię dekoracji balonowych.Prowadziłem ją z osobą którą bardzo kocham ale, zostałem sam.Stąd straciłem serce do tej pracy.

Zawód klauna , kuglarza jest mi w stanie pomóc się utrzymać w każdym miejscu na świecie – co innego baloniarz. Jeśli chcesz mi pomóc odnaleźć cel w życiu napisz do mnie coś miłego na adres: czajkacaribbeandream@gmail.com lub w komentarzu na tej stronie. Jak nie będzie wulgarny , hejterski czy bezndziejnie bezsensowny – odpiszę.

Na innych stronach możesz się zapoznać z tym co robię, z ofertą mojej firmy i może skorzystasz z moich usług i pozwolisz mi zrealizować kolejną podróż.

Mam 8 letnią ( 2018 rok) córkę . Ma ona nową rodzinę , i ja nie mam zamiaru zaburzać tego rytmu. Nie , uprzedzam myśli typu „koleś ma syndrom piotrusia pana” lub ” musiał zdradzać” – nie nie zdradziłem. Po prostu zakochałem się 4 lata po rozwodzie w kobiecie młodszej ode mnie , która pod moją nieobecność założyła rodzinę z kimś innym.O tym w rozdziale „kim jest Angelika? Czyli dlaczego straciłem serce”

ta praca jest w stanie pozwolić mi się utrzymać w prawie każdym miejscu na Świecie.